Vieglas copes sakārtojums svētkiem

Copes ir mūžīgas, universālas un pārsteidzoši viegli pārveidojamas frizūras. Lokas veido ļoti teksturētu pamatu koptēlam, kā arī piešķir tam vēlamo tekstūru un apjomu. Izlasiet frizūru ekspertes Lauras padomus, lai Jūs varētu izveidot skaistas frizūras gaidāmajai ballīšu sezonai.

No lokām uz zirgasti

IG: bylauracarita

Sāciet ar matu ielokošanu: tekstūra piešķir matiem apjomu un dzīvīgumu. Lietojiet produktus, kas atbalsta loku formu, nepadarot matus smagus. Piemēram, Four Reasons Original Volume Mousse nodrošina vieglu fiksāciju, vienlaikus piešķirot kuplumu, bet Four Reasons Original Styling Mist nodrošina elastīgu fiksāciju, aizsardzību pret karstumu un skaistu spīdumu. Noslēdziet matu veidošanu ar Four Reasons Original Volume Texture Spray, lai piešķirtu matiem lielāku struktūru.

Kad lokas ir gatavas, savelciet matus vajadzīgajā augstumā un sasieniet tos ponija astē. Atstājiet dažas matu šķipsnas priekšpusē, ja tāds ir Jūsu iecerētais izskats. Šajā brīdī varat arī nedaudz atlaist zirgasti, lai panāktu brīvāku izskatu.

Profesionāļu padoms: paslēpiet zirgasti, paņemot nelielu matu gabaliņu zem astes un aptiniet to apkārt. Noslēdziet un nostipriniet matu daļu tā, lai tā nebūtu redzama, ar piespraudi.

Satveriet un savelciet galus

Attēli runā skaļāk nekā tūkstoš vārdu, bet īsumā: stingri satveriet galus un ar otras rokas pirkstu palīdzību savelciet matus, lai izveidotu skaistu cilpu.

Nostipriniet un pabeidziet

Nostipriniet frizūru ar piespraudēm un nobeigumā izmantojiet vēlamo matu laku. Piemēram, lietojiet Four Reasons Original Strong Styling Hairspray, lai matu sakārtojums būtu noturīgs. Ja vēlaties spīdumu, pievienojiet Four Reasons Original Shine Spray.

Gatavs!

Padoms: copi var dažādi variēt. Viens no veidiem ir sadalīt matus vairākās daļās un izveidot vairākas mazākas copes, kuras var savīt dažādos veidos.