6 padomi, kā ārstēt bojātus un trauslus matus

Vai Jūsu mati ir blāvi, trausli vai ķīmiski apstrādāti? Jūs neesat viens. Bojāti mati ir ļoti izplatīta problēma (pat tiem, kas strādā matu nozarē), un tas var padarīt Jūsu slikto matu dienas šķietami nebeidzamas. Ja Jūsu mati ir piedzīvojuši labākas dienas, var šķist, ka pat vislabākie matu veidošanas līdzekļi vai frizūru padomi nevar pārvērst Jūsu slikto matu dienu par labu. Neuztraucieties, mēs Jūs dzirdam! Esam apkopojuši 6 labākos veidus, kā ārstēt bojātus matus un novērst to tālāku bojāšanos.
 
Kāpēc, ak, kāpēc? Matu krāsošana, balināšana un žāvēšana ar fēnu ir visbiežāk sastopamie bojātu matu bojājumu cēloņi. Daudzi vēlas iegūt tīrus, vieglus un garus matus ar skaistām cirtām, taču šis sapnis ir saistīts ar sarežģījumiem. Ķīmiskā apstrāde un regulāra termisko rīku izmantošana nozīmē, ka Jūsu matiem ir nepieciešama papildu aprūpe, ja vēlaties saglabāt tos labā stāvoklī.

Vai Jūsu mati ir sliktā stāvoklī?

Laiks paskatīties spogulī! Mēs to domājam nopietni! Visticamāk, tieši Jūs esat atbildīgs par nodarītajiem bojājumiem. Jebkurā gadījumā paskatieties spogulī un meklējiet bojājumu pazīmes. Vai redzat kādu bojājumu? Jums ir jāzina par nejaušiem mazajiem matiņiem, kas ir daudz īsāki par pārējiem matiem un vienmēr vērsti nepareizā virzienā.
 
Vai Jūsu mati jau sen ir zaudējuši savu dabisko spīdumu un vai Jūsu mati izskatās nedzīvi kā jebkad? Jūsu mati patiesībā ir nedzīvi, jo tie sastāv no atmirušām šūnām. Tomēr Jūsu matiem nav jāizskatās mirušiem. Ja ar kondicionieri nepietiek un Jūsu mati ir viegli sapinušies, ir nelīdzeni vai raupji un šķeļas galos, visticamāk, Jūsu mati ir cietuši no bojājumiem un tiem ir jāpievērš papildu uzmanība.

Mūsu labākie padomi, kā ārstēt bojātus matus

Kā minēts iepriekš, ir daudz bojātu matu cēloņu. Pat tad, ja esat bijis uzticīgs rudmatis, brunete vai esat bijis “au naturel” un nekad neesat balinājis matus, jūsu mati joprojām var būt sausi, trausli un bez dzīvības. Ārējie faktori, piemēram, matu ķemmēšana, sals, saule un sauss gaiss arī bojā jūsu matus. Un, lai gan mēs visi zinām, ka bez lokšķērēm vai matu krāsām mūsu mati būtu labākā stāvoklī, es nedomāju, ka kāds no mums ir gatavs atteikties no matu ieveidošanas tikai tāpēc, lai izvairītos no bojājumiem. Mēs noteikti neesam.
 
Tāpēc esam apkopojuši sešus padomus, lai saglabātu matus labā stāvoklī neatkarīgi no krāsošanas un ieveidošanas. Tāpēc nezaudējiet cerību!

1. Izmēģiniet jaunas stila veidošanas metodes.

Lielāko daļu matu bojājumu rada matu ieveidošanai izmantotie termiskie rīki. Ko darīt, ja nākamreiz mēģinātu matus cirtot, neizmantojot lokšķēres? Lokas bez karstuma ir viena no mūsdienu lielākajām matu tendencēm, un tam ir pamatots iemesls. Ja Jūs varat viegli savilkt matus, izmantojot halāta jostu vai porolona rullīšus, nebojājot matus, panākumi ir garantēti.

2. Atbrīvojieties no nepiemērotiem matu produktiem.

Vissvarīgākais ir nekad neizlaist kondicionieri. Apsolāt? Labi, tagad varat turpināt lasīt. Matu produktu ražotāji, tāpat kā mēs, izstrādā savus produktus dažādiem matu tipiem. Ja Jums ir bojāti, sausi un sprogaini mati, bet Jūs tomēr izvēlaties lietot apjomu palielinošu šampūnu un aizmirstat par intensīvu matu masku, kaunieties par sevi.
Izvēlieties 3 produktus savām mājām: šampūnu, kondicionieri un intensīvo matu masku. Pārbaudiet, vai visi trīs produkti apstrādā bojātus matus. Par laimi, daudzi no mūsdienu atjaunojošās un intensīvās kopšanas līdzekļiem ārstē vairāk nekā vienu problēmu, un ir viegli atrast pareizos produktus izbalinātiem un krāsotiem matiem.

Lūk, mūsu favorīti dažādām vajadzībām!

Pamata iepakojums, kas vilina ar krāsu, smaržu un cenu:

Four Reasons Original Repair Shampoo
Four Reasons Original Repair Conditioner
Four Reasons Original Ultra Moisture Treatment

Bez smaržvielām un piemērots jutīgai ādai:

Four Reasons No Nothing Sensitive Repair Shampoo
Four Reasons No Nothing Sensitive Repair Conditioner
Four Reasons No Nothing Sensitive Moisture Treatment

Salona kvalitāte un vislabākās sastāvdaļas:

Four Reasons Professional Damage Control Shampoo
Four Reasons Professional Damage Control Conditioner
Four Reasons Professional Silky Moisture Treatment