No vēlmēm līdz realitātei: Optima ir šeit!

Mēs intervējām mūsu treneri Harri Paananen par nesen palaisto matu krāsu Optima. Harri ir arī atbildīgs par produktu attīstību no mūsu tehnisko produktu klāsta.

## Vai Tu vari mums pateikt kāpēc jaunā Optima matu krāsa tika izgatavota?

 Ideja par jauno krāsu līniju radās pirms pāris gadiem. Kad Luxima tika palaista, mēs ievērojām, ka tā aizpildīja tukšo vietu, ka pasaule bez matu krāsas nebūtu pastāvējusi: mīksti, trīsdimensionāli toņi, kuru toņu klāsts ir izgatavots kā jauns ceļš domājot par matu krāsošanu.

 Bet Tu nevari izmantot Luxima visos gadījumos – mums ir vajadzīga jauna krāsa, vairāk paradzēta klasiskai krāsošanas krāsai, lai strādātu līdzās ar Luxima. Lai to izdarītu, mums bija vajadzīga neliela palīdzība. Mēs jautājām vairāk kā 1000 frizieriem, ko viņi vēlas priekš sava darba un tad attīstījās Optima saskaņā ar frizieru vēlmēm.

    ##Kā izstrādājot Optima tika ņemtas vērā frizieru vēlmes?

Anketa atklāja, ka frizieri vēlas krāsu līniju, kuras tonis ir bagāts un ir daudz pārklājuma, vienlaikus atvieglojot veiksmīgus krāsošanas rezultātus. Krāsai jābūt tādai, lai tā atbilstu mūsdienu prasībām, tai vajadzētu būt bez smaržām, bez amonjaka un tai jābūt drošai lietošanai. Arī perfektai krāsai jābūt viegli lietojamai un ēnas loģikai viegli saprotamai, ar skaistiem, spīdīgiem rezultātiem. Visas šīs īpašības ir iekļautas Optima.

## Optima ir ļoti universāla matu krāsa; to var izmantot kā pastāvīgu krāsu vai daļēji pastāvīgu krāsu. Ko tas nozīmē praksē?

 Optima apvieno formula bez amonjaka ar pastāvīgu pārklājumu. Nepieciešamības gadījumā tas nodrošina lielisku pārklājumu tonim ar ļoti bagātīgu rezultātu, kas abi ir ļoti svarīgi, piemēram, krāsojot ataugušas saknes. Toņi ir sadalīti tā, ka ir viegli izvēlēties pārklājuma toņus vai toņus, kas ir paredzēti iepriekš krāsotu matu tonēšanai. Highlift toņi ir vienīgie, kas satur amonjaku, lai radītu spēcīgu dzelteno toņu neitralizēšanu.

##Makeover un Mood Booster – kādas ir Jūsu domas par šiem jaunajiem produktiem?

Makeover ir ātrs un ērts veids, kā noņemt veco pigmentu no matiem un radītu labu pamatni jaunai krāsai. Ja vēlaties mainīt esošo krāsu, Makeover notīra krāsas un oksidējošos pigmentus. Un, lai arī daudzi cilvēki pieprasa produktus, kas nesatur smaržas, dažiem cilvēkiem aromāti ir svarīgi, izmantojot skaistumkopšanas pakalpojumus un produktus. Mood Booster piešķir greznu krāsu izjūtu, un Jūs varat izvēlēties no divām lieliskām smaržām.

## Kā Optima un Luxima papildina viens otru?

Luxima un Optima ir * sakritība, kas veidota debesīs *. Kad vēlaties lielisku pārklājumu un iespēju izlīdzināt krāsu, izvēlieties Optima – tieši tiem klientiem, kurus Jūs iepriekš krāsojāt ar tradicionālu pastāvīgu krāsu. Lai iegūtu mīkstākus un vairāk trīsdimensiju rezultātus, izvēlieties Luxima. Izmantojot šīs divas krāsu līnijas, Jūs varat viegli un ātri izveidot visus mūsdienu klientu pieprasījumus.

## Kāpēc frizierim jāizvēlas Optima, nevis citas konkurējošās krāsu līnijas?

Optima pārklājums un intensitāte apvienojumā ar ērti lietojamo loģiku ir vienkārši nepārspējama! Jums nav jāizlemj, vai jums nepieciešama pastāvīga vai daļēji pastāvīga krāsa, vai arī plauktā jāuzglabā abi krāsu veidi. Patīkama sajaukšana un uzklāšana padara ikdienas darbu vieglu un ātru, neaizmirstot, cik izdevīga ir Optima, pateicoties sajaukšanas attiecībai un nepieciešamajai krāsas daudzumam. Moderna matu krāsa, kas nodrošina klasiskus rezultātus!