Matu stilisti testē Four Reasons Optima pirmo reizi – izlasi par viņu pieredzi un komentāriem!

Pirms oficiālās atklāšanas mēs uzaicinājām matu stilistus ierasties mūsu studijā, lai dažu dienu laikā Helsinkos izmēģinātu Optima uz reāliem modeļiem. Mēs gribējām dzirdēt, ko stilisti domā par mūsu jaunākajām inovācijām, un stilisti ar prieku izmēģināja kaut ko jaunu, pirms Optima oficiāli nonāca pārdošanā.

Optima plašo produktu klāstu, izstrādes testu kārtu laikā bija pārliecinājuši mūsu pašu pedagogus, taču mēs vēlējāmies saņemt atsauksmes no stilistiem, kuri nekad agrāk nebija izmēģinājuši jauno krāsu līniju. Mēs gribējām zināt, kāda veida pieredze viņiem būs un kādus rezultātus viņi iegūs pirmajā mēģinājumā.

## Pirmā atbilde: vienkārša un uzticama

Atmosfēra studijā bija satraukta un priecīga, kad mūsu pedagogus stilisti ieveda Optima pasaulē. Katrā testēšanas dienā iegūtie komentāri bija ļoti līdzīgi: visi domāja, ka krāsa ir ļoti patīkama, to ir viegli sajaukt un uzklāt un toņu ticamība tika uzskatīta par fantastisku. Pārbaudītājiem bija viegli izvēlēties nokrāsas, kad viņi bija sapratuši burta un ciparu loģiku.

### Tas ir tas, ko stilistiem, kuri pārbaudīja Optima, bija jāsaka par krāsu līniju:

> Ļoti patīkami uzklāt un ieveidot matus.

> Dažādie toņi ļoti paredzami darbojas krāsu maisījumā. Rezultāts bija tieši tāds, kādu biju plānojis.

> Jūs varat uzticēties krāsas spējai izlīdzināt rezultātu, un no saknēm līdz matu galiem jūs iegūstat skaistu vienmērīgu krāsu.

> Matu krāsai vispār nav smaržas, kas man bija svarīgi.

> Spīdums ir tik pārsteidzošs!

> Man īpaši patīk, cik drošas ir nokrāsas. Veidojot krāsu maisījumu, varat būt pārliecināti, ka rezultāts būs tieši tas, ko vēlaties, nevis tikai kaut kas līdzīgs.

> Krāsu kodu sistēma ir ļoti viegli saprotama.

> Mani pozitīvi pārsteidza tas, cik labi Optima neitralizē nevēlamos dzeltenos toņus.

> Iepriekš mans modelis bija saņēmis alerģisku reakciju no pastāvīgas krāsas un viņam bija apsārtusi matu līnija. Izmantojot Optima, krāsošanas laikā modeļa galvas āda neko nejuta un tā nebija apsārtusi. Kā arī, es pats varēju viegli elpotbez ķnudošas sajūtas kaklā.

> Tas ir tikai 5/5!