Gluda – zema cope izlaiduma dienai

Izlaidums, sertifikāta izsniegšanas diena… dārgajam bērnam ir daudz vārdu. Skolas beigas sākas brīnišķīgā un ilgi gaidītā vasara, bet izlaidums var būt matu krīžu zelta laikmets. Par laimi, vienkāršais ir skaists: kad pēdējā brīdī pārņem panika, glābj zemā cope! Izveidojiet iespaidīgu un ātru frizūru – lai izlaiduma cepurīte piestāvētu kā sapnis.

3 produkti, 5 soļi

Jums nevajadzētu taisīt augstu frizūru zem izlaiduma cepures, jo cepure pārsteidzoši dziļi nolaižas uz galvas. Vēl pirms frizūras veidošanas izmēriet, kur cepurīte piestiprināsies pie galvas – un kur jums vajadzētu novietot copi. Neraugoties uz vienkāršību, klasiskajai zemajai copei ir nepieciešami piemēroti līdzekļi, lai frizūra noturētos visu dienu. Galu galā frizūrai ir jāiztur visas neveiklās ballīšu sarunas ar tāliem radiniekiem!

Soli pa solim:

1. Sakārtojiet matus zemā ponija astē pie kakla.
2. Uzklājiet uz matiem nelielu daudzumu Four Reasons Original Smooth & Shine Serum, lai piešķirtu matiem mitrumu: tas izlīdzina matus un piešķir skaistu spīdumu. Ar Four Reasons Original Fiber Wax var viegli iegūt struktūru un fiksāciju.
3. Savelciet un spīdiet! Aptiniet matus ap ponija astīti, vienlaikus savijot matus skaistā spirālē.
4. Nostipriniet mezglu ar piespraudi.
5. Pabeidziet ar Four Reasons Original Freeze & Shine Hairspray un savaldiet pat nepaklausīgākos matus.

Zema cope nekad nav neveiksmīga. Izmantojiet šo frizūru īpaši tad, kad laika ir maz, bet diena būs gara!