Festivālam gatavas frizūras: atbrīvojiet savu iekšējo šarmu

Tuvojas festivālu sezona, vai esam gatavi? Ir pienācis laiks sagaidīt gaidāmo vasaru ar valdzinošām, pērlītēm rotātām frizūrām, kas pauž individualitāti un ietver festivāla garu. Iepiniet savu klientu matos kaut ko nelielu un atklājiet pērlīšu frizūru pasauli! Ieskatieties, iedvesmojieties un gatavojieties radīt burvīgus frizūras tēlus, kas liks jūsu klientiem mirdzēt ikvienā festivālā, kurā viņi piedalīsies!

1. Bizes ar pērlītēm

Bizes un pērlītes ir festivāla debesīs radīta kombinācija. Un ir no kā izvēlēties, piemēram, klasiskās bizes no trīs šķipsnām, holandiešu bizes vai zivs astes bizes.

Lai panāktu uzmanību piesaistošu efektu, bizes viegli izrotājiet ar košām pērlītēm. Ar pērlītēm bizes var sapīt regulāri vai izkaisīt nevienmērīgi, veidojot rotaļīgu izskatu.
Lai nodrošinātu, ka pērlītes droši turas savā vietā, ieteicams izmantot Four Reasons Professional Salt Mist, kas nodrošina struktūru un palīdz novērst slīdēšanu.

2. Copes ar pērlītēm

Lai veidotu sarežģītāku un elegantāku svētku frizūru, apsveriet iespēju izveidot ar pērlītēm rotātu sakārtojumu. Šis stils piešķir izsmalcinātību, vienlaikus izstarojot brīvas festivāla noskaņas.

Sāciet ar matu sakārtošanu copei vai sasietā sakārtojumā un pēc tam stratēģiski izvietojiet pērlītes visā frizūras garumā.
Pērlītes var iestrādāt pītajos akcentos, savītās daļās vai vienkārši piestiprināt pie matu sprādzītēm copē.
Lai frizūra noturētos vietā, izmantojiet Four Reasons Original Strong Hairspray.

3. Pusi uz augšu un pusi uz leju ar pērlītēm

Ne visi vēlas, lai visi mati būtu prom no sejas. Tiem, kas dod priekšroku vaļēju un strukturētu matu kombinācijai, noteikti noderēs pērlītēm rotāta, līdz pusei uz augšu pacelta, līdz pusei nolaista frizūra. Šis stils ir ideāls līdzsvars starp bezrūpību un eleganci.

Sāciet veidot matus brīvos viļņos vai lokās, izmantojot Four Reasons Professional Heat Shield.
Savelciet matu augšējo pusi un nostipriniet to ar gumiju vai matu sprādzīti, atstājot atlikušo matu garumu brīvi plūstošu. Savāktajā matu daļā iestrādājiet pērlītes, tās uzpinot uz dažām šķipsnām vai piestiprinot pie nelielām pīnītēm.
Uz augšu uzpūtiet matu laku Four Reasons Original Super Strong Hairspray.

4. “Faux Hawk” ar pērlītēm

Drosmīgam un asprātīgam festivāla tēlam – kā izcelties ar pērlītēm rotātam “faux hawk”, kas pārsteidz – vai arī ir šovu iesācējs? Šis stils ir ideāli piemērots tiem, kas vēlas izcelties no pūļa un sniegt bezbailīgu paziņojumu.

Izveidojiet “faux hawk”, pinot vai savijot matu sānu daļas virzienā uz galvas aizmuguri. Vajadzības gadījumā pievienojiet Four Reasons Original Power Gel, lai nodrošinātu vienmērīgu fiksāciju.
Piestipriniet pīnes vai savijumus ar piespraudēm.
Atstājiet matu augšējo daļu brīvu un pievienojiet Four Reasons Original Volume Powder, lai piešķirtu matiem struktūru. Beigās izmantojiet Four Reasons Sensitive Super Strong Hairspray.
Pītajām bizēm vai savijumiem iepiniet krāsainas pērlītes, lai piešķirtu matiem krāsainību un individualitāti.

Frizūra – Sonja Määttänen @hairbysonja.m