Aplūko mūsdienīgāko krāsu līniju, kura jau paspējusi izkausēt tūkstošiem frizieru siržu. 

Apmēram pusstundas ilgie Four Reasons Optima apmacību video iekļauj sevī visu sākot no krāsu klasificēšanas, aktivātoru izvēli un sirmo matu pārklāšanu.

Four Reasons Optima?

Four Reasons Optima ir viegli lietojama un ātri apgūstama profesionāla krāsu līnija. Iepazīšanās procesā pat nav nepieciešams apmeklēt treniņa dienu. Tomēr, lai nodrošinātu pareizu krāsu lietošanu, mēs esam radījuši video pamācības, kurās treneri Jūs izvada cauri pamata informācijai, kura nepieciešama, lai varētu uzsākt darbu ar Optimu. Protams, piedāvājam arī apmācību dienu Jūsu salonā, vai arī individuālas apmācības pavadot dienu kopā ar mūsu treneriem. Kā arī Jūs vienmēr varat sazināties ar mums neskaidrību gadījumā.  Novēlam Jums piedzīvot jaukus mirkļus krāsu izmantošanā! 

1. Four Reasons Optima pamati


Mēs jautājām frizieriem, kāda būtu Jūsu sapņu matu krāsa. Four Reasons Optima tika izstrādāta balstoties uz šīm atbildēm. Uzmanīgi izstrādātā formula ir bez smaržas, nesatur amonjaku (izņemot Gaišinošie (Highlift) toņi un bez PPD). Optima satur augu bāzētu mitrinošu, atjaunojošu tehnoloģiju un barojošas dabīgas eļļas. Noskaties ko Jonna saka par Optimas īpašībām. 

 

2. Ko satur Four Reasons Optima starta paka


Four Reasons Optima starta pakā ir viss, kas tev nepieciešams, lai radītu skaistus matu krāsošanas rezultātus. Krāsu līnija sastāv no plašas toņu izvēles. Toņi un matu krāsošanas pieredze var tikt personalizēta izejot no klienta vajadzībām un vēlmēm. Noklausies, ko Jonna saka par dažādajiem produktiem, kuri ietilpst Optimas sērijā. 

3. Four Reasons Optimas toņu sistēma


Laba toņu sistēma ir bāzēta uz loģisku toņu sadali. Jonna pastāsta par principu, pēc kuras ir izveidota toņu identificēšanas sistēma – krāsu aplis un skaitļi. Viegli pārskatāmā krāsu kodu sistēma padara ikdienas salona darbu vieglāku. 

4. Four Reasons Optima krāsu katalogs


Labs toņu katalogs ir ļoti svarīgs instruments salona darbā un tam, jāpastāsta visu ko vajag zināt par krāsu. Šajā video Jonna izskaidro loģiku, aiz kuras slēpjas dažādās toņu grupas. Optimas katalogā ir piecas dažādās krāsu grupas: Pārklājošās (Cover), Intensīvās (Intense), Refleksijas (Reflection), Mikseri (Mixers) un Gaišinošie (Highlift).

5. Four Reasons Optima instrukcijas


Jonna apskata Four Reasons Optima lietošanas instrukcijas: Aktivātoru izvēli, sajaukšanas proporcijas un izturēšanas laikus. Skaidri saprotamās norādes padara Optimas lietošanu vieglu un pareizu.

6. Four Reasons Optima praksē


Optima ir ideāla matu krāsa darbam. Tā var tik izmantota kā permanentā krāsa un kā semi permanentā krāsa. Jonna izskaidro Optimas raksturu, cik ilgi krāsa noturas, sirmo matu pārklāšanu un cik vielgi ir to lietot. 

7. Four Reasons Optima Makeover


Jonna apskata krāsas izņemšanas procesu ar Four Reasons Optima Makeover. Tas ir lielisks instruments salona darbā, brīdī kad vēlaties kardināli mainīt esošo matu krāsu vai arī kad klienta matos ir vairāki slāņi ar dažādām krāsām, kuras vēlaties izņemt pirms matu krāsošanas. 

8. Four Reasons Optima sirmo matu krāsošana uz modeles


Harri parāda, kā lietot Optimu sirmo matu nokrāsošanai uz modeles. Video redzēsiet ataugušo matu sakņu krāsošanu, kā arī krāsošanu pilnā matu garumā. 

9. Four Reasons Optima gaišinošo (Highlift) toņu izmantošana uz modeles


Šajā video Harri parāda, kā lietot Four Reasons Optimas gaišinošos (Highlift) toņus. Optimas gaišinošajiem toņiem ir lieliska īpašība, kura neitralizē dzeltenos toņus, radot spožus un gaišus rezultātus. 

10. Four Reasons Optima – toņa izlīdzināšana 


Antero parāda uz modeles kā izlīdzināt matu toni. Viņš veic ataugušo sakņu krāsošanu, pilna garuma krāsošanu un krāsas maiņu.