FOUR REASONS LUXIMA ONLINE APMĀCĪBAS

1 – FOUR REASONS LUXIMA – PAR LUXIMA MATU KRĀSU

Luxima ir labi zināma ar tai piemītošo ilgstoši noturīgo mirdzumu, kas izteiksmīgi atspoguļojas gaismā. Luximas krāsas satur unikāli izstrādātu spīduma uzlabojošo kompleksu, kas piešķir matiem papildus mirdzumu. Vitamīni un dabīgās eļļas veicina spēcīgu intensitāti krāsu pigmentiem, lai mati varētu atmirdzēt gaismā.

Luxima matu krāsas ir bez amonjaka un 100% vegāniskas. Krāsas ir ar zemu sārma līmeni tādēļ krāsošanas process ir maigs – nepaceļ matu dabisko bāzi, tāpēc nav jāuztraucas par nevēlamajiem siltajiem toņiem.

2 – LUXIMA TOŅU DIAPAZONI, IDENTIFIKĀTORI UN DZIĻUMA KATEGORIJAS

Luxima toņi ir sadalīti sešos dažādos toņu diapazonos, kas ļauj viegli izvēlēties pareizo toņu diapazonu matu krāsošanai, pamatojoties uz bāzes dziļumu.

Varat izmantot toņu diapazonus tādus, kādi tie ir vai sajaukt tos kopā.

3 – KĀ LIETOT LUXIMA

Četri soļi, lai veiksmīgi krāsotu ar Luxima

4 – LUXIMA GAIŠO TOŅU KLĀSTS

Visi BLOND toņi jau satur vielas, kas neitralizē dzelteno nokrāsu, kas nozīmē, ka receptes ir viegli sajaucamas, un rezultāts vienmēr tiek garantēts, kamēr tonēšanai izvēlaties pareizo dziļuma līmeni neatkarīgi no tā, vai vēlaties vēsu, neitrālu vai siltu blondu.

5 – LUXIMA BRŪNO TOŅU KLĀSTS

Izvēlieties BROWN toņus, ja vēlaties klusinātus, brūnus toņus un ikreiz, kad vēlaties padziļināt vai atsvaidzināt krāsotu matu toni dziļuma 4-6 vai 6-8 līmenī.

6 – LUXIMA MIKSERU TOŅU KLĀSTS

Bagātīgākiem maisījumiem izvēlieties MIXER toņus, lai izceltu vairāk citus toņus, vai izmantojiet tādus, kādi tie ir jebkurā dziļuma līmenī.

7 – LUXIMA PASTEĻTOŅU KLĀSTS

Kā jau pasaka nosaukums, pasteļtoņu klāsts satur Luxima pasteļtoņus. Pasteļus vislabāk izmantot uz bāzes ar dziļuma līmeni 9-10.

8 – LUXIMA EKSPRESS (Ātro) TOŅU KLĀSTS

Luxima “Express” toņu klāsts atšķiras no citiem Luxima toņu diapazoniem, jo šo toņu izturēšanas laiks ir tikai 5 minūtes. “Express” toņu klāstā ir toņi dziļuma 10-4 līmeņiem.

9 – LUXIMA BĀZES TOŅU KLĀSTS

BASE toņi ir paredzēti neapstrādātu matu krāsošanai. Luxima priekšrocība ir tā, ka tos var izmantot, lai izceltu gaišinātus toņus, un pat gaišie toņi notonēs tikai spilgtākos akcentus, nevis klienta dabiskos matus starp tiem. Dažreiz jūs tomēr vēlaties mainīt neapstrādātu matu toni, izmantojot tikai Luxima, tajā brīdī Jūs izvēlaties BASE toņus.

10 – IESPĒJAMIE PAKALPOJUMI LIETOJOT LUXIMA

Jūs varat piedāvāt spīduma procedūru jebkuram klientam! Pat ja jūsu klients atnāk uz vienkāršu griezumu, jūs varat izmantot Luxima, lai piedāvātu ātru, 15 minūšu spīduma procedūru kā papildu pakalpojumu, kamēr viņu mati tiek mazgāti. Lieliski piemērots klientiem, kuri izvairās no krāsas, bet vēlas izmēģināt kaut ko jaunu. Uzmundriniet matus, pievienojot gaišu toni un izcilu spīdumu ar Luxima.