KC BLONDE

BALINĀŠANAS REVOLŪCIJA


Ja Tavs mērķis ir sasniegt augstākos iespējamos balināšanas rezultātus, KC Blonde nodrošinās Tevi ar augstākās klases produktiem balināšanas darbiem. Tagad Tu vari balināt matus saudzīgāk nekā iepriekš un izveidot veselīgus, izsmalcinātus blondus rezultātus visās balināšanas reizēs. Tīrs, izcils, spīdīgs tonis un dinamiski, brīvi mati – ir ideāls rezultāts ko Tavi klienti ir pelnījuši.

 

Tagad Tu vari sasniegt šādus rezultātus vieglāk kā nekad ar KC Blonde produktiem.

 

 

SASNIEDZ SAVUS BALINĀŠANAS REZULTĀTUS AUGSTĀKĀ LĪMENĪ

Visi KC Blonde produkti satur jauno KC Shield tehnoloģiju, kas novērš strukturālus bojājumus un saglabā matus labā stāvoklī balināšanas procesa laikā. Produktu līnija ietver balināšanas pulveri KC Blonde Multibleach, kas efektīvi pasargā matus no balināšanas rezultātā radītā stresa, speciāli atlasītiem elegantiem KC Blonde Toner toņiem, kā arī kondicionējošu aktivatoru, KC Blonde Activator.

Stilīgie toņi “CARAMEL”, “PEARL”, “ROSÉ”, “ROSE GOLD” un “VIOLET” perfekti notonēs iegūto bāzi, kura ir izbalināta pilnīgi gaiša. Rezultātā Jūs iegūsiet dabiskus, tīrus un vēsus toņus veselīgos un spīdīgos matos. Matu krāsošana no tumša toņa uz gaišu parasti prasa vairākās balināšanas reizes. Tā vietā, lai taisītu ilgus balināšanas procesus, vairākās salona apmeklējuma reizēs, Tu vari iegūt šādus rezultātus ar KC Blonde produktiem vienā salona apmeklējuma reizē.

Ar KC Blonde Multibleach balinātāju, Tu vari droši balināt matus četras reizes vienā salona apmeklējuma laikā*, neizmazgājot matus starp ieklāšanas reizēm un tas aizņems tikai pusi no laika, ko vajadzētu parastā balināšanas procesā. Tas nozīmē, ka Tu spēsi sasniegt tīru, gaišu toni vienā salona apmeklējuma laikā un ietaupīsi daudz vairāk laika nekā ar parasto balināšanas veidu. Matu stāvoklis paliek labs pateicoties KC Shield tehnoloģijai, kura novērš matu bojājumus, kas tiek radīti balināšanas procesā.

*Matiem jābūt labā stāvoklī.

KC BLONDE MULTIBLEACH

Balināšanas pulveris, kas efektīvi aizsargā matus.

Balināšanas pulveris,kura sastāvā ir KC Shield tehnoloģija, kas novērš matu bojāšanos balināšanas procesa laikā. Piemērots visām balināšanas tehnikām. Var tikt lietots atkārtoti vienā balināšanas procesa laikā, kā arī krāsu maiņu gadījumos.

Izbalina līdz 7 līmeņiem

INSTRUKCIJA

1 / Sajauc KC Blonde Multibleach balināšanas pūderi ar KC Oxid aktivatoru metālu nesaturošā traukā vienmērīgā krēmīgā konsitencē.
Jaukšanas attiecība 1:2.
Izvēlies pareizo KC Oxid aktivātoru lai sasniegtu nepieciešamo balināšanas rezultātu;
Lieto: 3%, 6%, 9% vai 12%.
 
2 / Izturēšanas laiks 20-50 min.
Ja balini matus vairākas reizes vienā piegājienā, noņem iepriekšējo balinātāja kārtu neizskalojot matus, pirms liec virsū nākošo. Pēc balināšanas, izmazgā un kondicionē matus ar produktiem, kas paredzēti to stāvoklim.

KC BLONDE TONER AKTIVĀTORS

Aktivizētājs, kura sastāvā ir KC Shield tehnoloģija un ir paredzēts KC Blonde Toner krāsām. Aktivizētājs satur kondicionējošu sastāvdaļu, kura mijiedarbojas ar KC Blonde Toner krāsām.

KC BLOND TONER toņi:

KC BLOND TONER Metāliskie toņi:

KC BLONDE TONER

Paredzēti balinātu matu tonēšanai.

KC Blonde Toner ir paredzēts izsmalcinātu, gaišu balinātu matu tonēšanai. Šis ir vienkāršs veids, lai izveidotu matu gala toni, pārāk nesatumšinot rezultātu. KC Blonde Toner toņi piedāvā ātrus, elegantus, vēsus toņus, kurus ir viegli kombinēt savā starpā, lai izveidotu unikālus daudzdimensionālus rezultātus. Satur jauna veida pigmentu struktūru. Krāsu pigmenti KC Blonde Toners sastāvā, efektīvāk pieķeras balinātiem matiem. Pigmentu struktūra un KC Shield tehnoloģija ļauj izveidot lieliskus, spīdošus krāsošanas rezultātus, kuri skaisti atspoguļojas gaismā un to toņu noturība ir ilgāka.

INSTRUKCIJA


Izvēlies aktivātoru – KC Blonde Toner Aktivātors
 
SAJAUKŠANAS ATTIECĪBA 1:2 (Krāsa 40g + Aktivātors 80g)
 
Ieklāt ar dvieli nosusinātos matos.
 
Izturēšanas laiks 5-25 minūtes. (Vismaz 5 minūtes) 
 
Pēc izturēšanas laika, izmazgājiet un kondicionējiet matus ar  to stāvoklim atbilstošiem produktiem.
 
 

KC BLONDE Multibleach

KO NOZĪMĒ “MULTIBLEACH”?

Vārds “multibleach” nozīmē, ka mati var tikt balināti daudz maigākā veidā nekā iepriekš un, ka tie var tikt balināti vairākas reizes pēc kārtas vienā salona apmeklējuma reizē, nemazgājot matus starp ieklāšanas reizēm.

KĀ KC BLONDE MULTIBLEACH DARBOJAS?

KC Shield tehnoloģija novērš bojājumus, aizsargājot un kondicionējot matus balināšanas procesa laikā.

+ 78 % stiprāki mati izpildot izturības testu. Salīdzinot ar parastā veidā balinātiem matiem, pēc trešās atkārtotās balināšanas.*

+ 200 % Stiprāki mati izpildot izturības testu. Salīdzinot ar parastā veidā balinātiem matiem, pēc ceturtās atkārtotās balināšanas.*

*Rezultāti bāzēti uz testiem, salīdzinot matu struktūras, kuras balinātas ar parasto balinātāju un matu struktūras, kuras balinātas ar KC Blonde Multibleach.

KAD MAN IZVĒLĒTIES KC BLONDE MULTIBLEACH?

Kad Tu vēlies sasniegt augstākās kvalitātes balināšanas rezultātus un veselīgus matus vai kad plānotajam rezultātam ir nepieciešamas vairākas balināšanas reizes, kuras iespējams aizstāt ar vienu.

KAM TAS IR PAREDZĒTS?

Frizieriem, kuri vēlas izpildīt visas klientu balināšanas un krāsojumu vēlmes, bez tādiem ierobežojumiem kā ilgs balināšanas process vai matu sabojāšanu.

IEGUVUMI

 • Mati saglabājas patiesi labā stāvoklī – bojājumi, kas parasti tiek asociēti ar balināšanas procesu būtiski samazinās
 • Tonēt balinātos matus kļuvis vieglāk un dēļ tā, ka mati ir labā stāvoklī, tonis saglabājas ilgāk.
 • Kad bāzes tonis ir pilnībā gaišs, bez dzeltenajiem pigmentiem, to ir vieglāk uzturēt mājas apstākļos.
 • Veikt spēcīgas krāsu korekcijas prasa mazāk laika, jo vairs nav nepieciešams laiks mazgāšanai starp balinātāja ieklāšanas reizēm.

PADOMI LIETOJOT KC BLOND PRODUKTUS

KCBLONDE TONER

 • KC Blonde Tonētāji ir izveidoti situācijām, kurās mati ir izbalināti tīros, gaišos toņos un kad vajadzīgs izveidot tīru toni nepadarot tos tumšākus. Toneri piešķir ļoti tīru, dzidru toni, ko ir sarežģītāk panākt, piemēram, ar Luximu.
 • Tonētāji padara gaišāku dabisko bāzi, tātad, ja Tu tonē gaišus matus ar ataugušām saknēm vai balinātu bāzi, dabiskā bāze arī paliks nedaudz gaišāka.
  Tonētājus arī var izmantot, lai maigi padarītu gaišākus dziļi gaišus matus. Ja mati ir balināti un, tad tonēti dziļākā gaišā tonī un Tu vēlies padarīt toni nedaudz gaišāku, tad tonētāji arī labi darbosies šajā situācijā.
 • Jūs reti varat izveidot pietiekami gaišu bāzi ar krāsām, lai Toneru toņi izskatītos tā, kā tie ir domāti. Toneri ir veidoti, lai notonētu gaišākās iespējamās bāzes un iegūtu maigus un tīrus, pasteļtoņu rezultātus. Tomēr, ja Jūs varat izveidot 8-9 līmeņa gaišus toņus ar krāsām, varat pēc tam izmantot arī Tonerus.

BĀZE UN PIGMENTI

 • Ja bāze nav tīri gaiša (tā ir nokrāsota gaiša nevis balināta vai arī ir redzami dzelteni pigmenti) labākie rezultāti tiek iegūti ar Luxima gaišajiem toņiem, Velvety vai Ultimate. “Violet” un “Silver” tonētāji ir intensīvāki nekā pārējie tonētāji, kuri ir jutīgāki uz nevienmērīgo bāzi.
 • Krāsas dziļums ir atkarīgs no tās pigmentu daudzuma. Piemēram, ja Luxima 8-10.12 “Pearly Blond” satur 120 pigmentus, tad “Pearl” tonētājs satur 50 līdzīgus pigmentus, lai veidotu tonētājiem līdzīgāku rezultātu. Ja divas reizes izmazgā šos iepriekšminētos piemērus un abi katrā reizē zaudē 10 pigmentus, tad Luximas rezultātā vēl joprojām būs atlikuši daudzi pigmenti, bet samazinoties pigmentu skaitam, tas tiks pamanīts tonētāja rezultātā.

KC SHIELD

 • Jums noteikti vajadzētu lietot KC Blonde aktivātoru ar tonētājiem, jo KC Shield tehnoloģija ir kombinācija no divām sastāvdaļām- viena sastāvdaļa atrodas tonētājos un otra atrodas aktivātorā. Kad Jūs lietojat aktivātoru ar tonētājiem, tad kondicionēšanas un aizsargāšanas process ir visefektīvākais un Jūs nevarat iegūt šo procesu ar parasto aktivātoru.
 • KC Shield tehnoloģija iekš KC Blonde Multibleach ir veidota kapsulās, kuras atrodas balināšanas pulverī, tās aktivizēsies, kad tiks samaisītas ar aktivātoru.
 • Izturēšanas laiks tonētājiem ir 5-25 min, atkarībā no vēlamā rezultāta intensitātes. Jo ilgāks izturēšanas laiks, jo intensīvāks un dziļāks būs rezultāts. Ja bāzē ir palikuši dzeltenie toņi, tad izturēšanas laiks jāizvēlas ilgāks.
Ja tiek lietoti gaišākie toņi, tad svarīgi ir produkti ar kuriem uzturēt rezultātu mājās. Pievienojot nelielu daudzumu pigmentu katru reizi mazgājot matus, krāsa matos noturēsies daudz ilgāk. Krāsu atjaunojošās maskas “Pearl” un “Platinum” darbojas lieliski, lai mājas apstākļos ilgāk uzturētu rezultātu un šos toņus var miksēt, lai katram klientam atrastu savu piemēroto toni.