Four Reasons Nature – Dabiska greznība

Four Reasons Nature produktu līnija reprezentē mūsu spēcīgo vēlmi radīt labāku rītdienu. Mūsu produkti ir ražoti Somijā, rūpnīcā kurā tiek ievēroti ilgtspējīgas ražošanas principi. Līnijai ir piešķirs “ECOCERT Cosmos Natural” sertifikāts, kurš garantē dabīgi audzētas izejvielas, ekoloģisku ražošanu un iepakošanu. Vismaz 95% no produktu izejvielām ir iegūtas no dabas – to sastāvs un aktīvās sastāvdaļas ir patiesi dabīgas. Tādēļ Four Reasons Nature ir lieliska izvēle priekš Tevis un dabas. 

Dabīga kosmētika = atbildīga skaistumkopšana

Viss Four Reasons Nature produktu klāsts ir klasificēts kā sertificēta dabīgā kosmētika. Bet ko tas īsti nozīmē? 

Visas izmantotās izejvielas dabīgajai kosmētikai ir pēc iespējas dabiskākas. Draudzīgums dabai, dabīgums un ētika ir svarīgas vērtības dabīgās kosmētikas ražošanai un iepakošanai. Dabīgās kosmētikas ražotājs var pieteikties sertifikātam, kas apliecina, ka viņa produkti atbilst kvalitātes prasībām īstai dabīgajai kosmētikai. Mūsdienās neskaitāmi produkti ir marķēti kā dabīgi, bet tikai izvēloties sertificētus produktus Tu vari būt drošs par augstu kvalitāti un dabīgajām sastāvdaļām. 

Dabīgas sastāvdaļas visiem matu tipiem

Aktīvās sastāvdaļas visam Four Reasons Nature klāstam ir dabīgi augu bāzēti ekstrakti, proteīni un eļļas. Labvēlīgās sastāvdaļas efektīvi un dabīgā veidā pabaro, mitrina, atjauno un piešķir apjomu ņemot vērā matu tipu.

Kritēriji sertificētajai dabīgajai kosmētikai attiecas, piemēram, uz izejvielām produktu sastāvā: Nedrīkst tikt izmantotas nekādas sintētiskas smaržvielas vai krāsvielas un katram produktam ir piemērots minimālais daudzums dabīgā ceļā iegūtajām sastāvdaļām, kurām obligāti jābūt produkta saturā. Lai iegūtu Ecocert sertifikāciju Four Reasons Nature produktu sastāvā jābūt ne mazāk kā 95% vielu, kuras ir nākušas no dabas. Sintētiskās izejvielas ir atļautas pārējos 5% produktu sastāvā, bet tāpat tām ir stingras Ecocert sertifikācijas kvalitātes prasības. Ja ir pieejamas alternatīvas dabīgas izejvielas, tad sintētiskās vielas nedrīkst tik izmantotas.

Ekoloģiska un estētiska matu kosmētika

Sertifikācija arī iekļauj videi draudzīgu produktu iepakošanu: Visi Four Reasons Nature iepakojumi ir atkārtojami pārstrādājami. Arī ir ņemti vērā produktu ētiskie aspekti, nekādu ģenētiski modificētu sastāvdaļu vai izejvielu, kuras iegūtas tieši no dzīvniekiem nav atļautas dabīgajā kosmētikā. 

Organizācijas, kas piešķir sertifikāciju dabīgajai kosmētikai arī pieprasa dabīgo izejvielu ražotājiem pierādījumu, ka izejvielas un to daļas nav testētas uz dzīvniekiem. 

Dabīgā kosmētika tiek reģistrēta tirgū tieši tāpat kā pārējā kosmētika, tādējādi tā ir tikpat droša, kā tradicionālā kosmētika. 

ECOCERT sertifikāts: garantija kvalitātei un dābīgām izejvielām

Visiem Four Reasons Nature produktiem ir piešķirts starptautiskais Ecocert Cosmos Natural sertifikāts, kas apliecina produktu un ražošanas ekoloģiskumu. Ecocert bija pirmā organizācija pasaulē, kura izstrādāja dabīgās kosmētikas standartus un šis ir viens no labāk zināmajiem sertifikātiem mūsdienās. Ecocert arī aktīvi uzmana šādu kritēriju atbilstību: 

Four Reasons Nature atbilst stingrajiem Ecocert Cosmos Natural kritērijiem:

 1. Izejvielām jātiek iegūtām no atjaunojamiem dabas resursiem, ražošanas procesam jābūt videi draudzīgam un iepakojumam jābūt pārstrādājamam.
 2. Sertificētas dabīgās kosmētikas produkti nedrīkst saturēt nevienu no šīm izejvielām:
 • Ģenētiski modificētas izejvielas
 • Parabēnus
 • Fenoksietanolus
 • Nanodaļiņas
 • Silikonus
 • PEG savienojumi
 • Sintētiskas smaržvielas un krāsvielas
 • Dzīvnieku izcelsmes (Ecocert Cosmos Natural atļauj izejvielas, kuras dzīvnieki ražo dabīgi kā, piemēram, piens un medus, bet Four Reasons Nature nesatur nevienu no dzīvnieku izcelsmes izejvielām, tie ir 100% vegāniski)

      3. Ir noteikts minimālais nepieciešamais daudzums sastāvdaļām, kuras audzētas vai iegūtas dabā. 

 • Vismaz 95% no visām produkta sastāvdaļām ir jābūt iegūtām dabā.
 • Vismaz 50% no augu bāzētajām izejvielām ir jābūt audzētām organiski. 
 • Vismaz 5% no kopējā izejvielu materiālu svara ir jābūt organiski audzētam. 

      4. Ecocert auditors personīgi pārbauda vai izejvielas, ražošanas process un iepakojums atbilst šiem kritērijiem pirms produkta ražošanas uzsākšanas. 

Saistīti raksti: