Four Reasons / KC PROFESSIONAL Balinātāju salīdzinājums

Vai zināji, ka mums ir pieejami balinātāji visām balināšanas situācijām? 

KC BLEACH ULTRALIFT 9+

Bez smaržvielām, bez amonjaka | 500 g maiss
Ļoti efektīvs, ātrs matu balināšanas pulveris, spēcīgai matu balināšanai. Satur violeto pigmentu nevēlamo dzelteno toņu neitralizācijai.
 
Piemērots:
Kad nepieciešams pacelt mata dabīgo līmeni par 9 līmeņiem gaišāku vienā matu balināšanas reizē. Piemērots visām balināšanas tehnikām – sniedz lieliskus rezultātus, kad nepieciešams ļoti gaišs rezultāts, piemēram, matu balināšanai ar follija palīdzību. Kondicionējošie polimēri aizsargā matu balināšanas laikā, šī spēcīgā formula piemērota matiem, kuri ir labā stāvoklī.

KC BLONDE MULTIBLEACH

Bez smaržvielām | 500 g maisā 
Aizsargājošs, augstākās klases balinātājs, kurš saglabā matus labā stāvoklī.
 
Piemērots:
Ja jūsu mērķis ir sasniegt augstus kvalitatīvus balināšanas rezultātus saglabājot matiem labu stāvokli vai arī, ja Jums nepieciešams vienā balināšanas reizē sasniegt maksimālus rezultātus. Multibleach ir vispiemērotākais balinātājs, KC Shield tehnoloģija novērš matu bojājumus balināšanas laikā. Piemērots visām balināšanas tehnikām. Var izmantot vairākas reizes, nemazgājot matus starp uzklāšanas reizēm. Paceļ līdz 7 līmeņiem.

KC BLEACH FREESTYLE

Bez smaržvielām | 500 g 
Balināšanas pulveris brīvroku tehnikām
 
Piemērots:
Kad Jums nepieciešams produkts kreatīvām brīvroku tehnikām vai precīziem balināšanas darbiem. FREESTYLE pamatā ir guāra sveķi, kas pārvēršas krēmveidīgā, mīkstā konsistencē, brīdī kad tiek sajaukts ar oksidantu. Nemaina konsistenci, nepaliek šķidrs un procesa laikā neuzbriest. Jūs varat mainīt jaukšanas proporciju, lai iegūtu perfekto konsistenci. Strādājot ar šo balinātāju Jums nav nepieciešams izmantot foliju. 

KC BLEACH

Bez smaržvielām, bez amonjaka | 500g
Balināšanas pulveris

Piemērots:
Ja jūs vēlaties ekonomiskāku alternatīvu ikdienas balināšanas darbiem. Mīksts, krēmīgs un neput. Paceļ līdz 7 līmeņiem.

KC BLEACH CREAM

Bez smaržvielām | 250 ml
Balināšanas krēms
 
Piemērots:
Ja Jūs vēlaties produktu, kas ir maigs galvas ādai un ar krēmveida konsistenci. KC Bleach Cream satur augu izcelsmes dabīgās eļļas, neput un neuzbriest. Paceļ līdz 6 līmeņiem.

Four Reasons Optima – Makeover

Four Reasons Makeover ir lielisks palīgs, ja vēlaties sasniegt viss krāspilnāko rezultātu. Produkts rada perfektu pamatu krāsu pigmentiem, lai tie darbotos ideāli. Makeover ir viegli lietojams, un tas darbojas arī kā ātrs un efektīvs krāsu noņemšanas līdzeklis. Pirms Makeover lietošanas rūpīgi novērtējiet matu stāvokli tā spēcīgās formulas dēļ. Baobaba eļļa, avokado eļļa un bambusa ekstrakts baro matus un aizsargā tās struktūru apstrādes laikā.

Izmanto Four Reasons Optima Makeover lai izņemtu iepriekšējo matu krāsu pirms krāsošānas procesa ja:

• Esošais matu krāsojuma tonis ir savādāks nekā vēlamais.
• Vēlaties iztīrīt pamattoni, piemēram, vēsu uz siltu, auksti sarkanu uz rudu.
• Ja vēlaties iegūt gaišāku rezultātu, par pašreizējo toni.
• Matu galos ir “sakrājies” dažādu slāņu krāsu toņi, ko nepieciešams izlabot.
• Vēlaties atbrīvoties no tiešajiem pigmentiem