Kairinājums? 4 iemesli kāpēc izvēlēties matu produktu sēriju bez smaržvielām

Sakiet Nē produktiem, kas nedēļu pēc nedēļas paliek plauktos. Sakiet Nē klientam, kurš vienmēr kavējas. Lai atlaistu visus tos, kuri nav frizieri, dodiet galvas kratīšanu, bet sēžoties uz krēsla frizētavās, visi zina par matu griešanu un vienmērīgu krāsas sadalījumu jebkuros apstākļos. Sakiet patiesību savam kolēģim, kurš šķiet, tic, ka naktī jūsu matu salonā darbojas neredzama tīrīšanas feja.

Kad viss jūs kairina, izvēlieties produktu līniju, kas nevienam nekairina. Atjaunotie Four Reasons No Nothing produkti nesatur stingru aromātu, parasti sensibilizējot sastāvdaļas un visu nevajadzīgo.

#1 Nav aromātu
Four Reasons No Nothing produktu sērija bez smaržvielām nesatur vispār sensibilizējošas vai kairinošas sastāvdaļas, kas padara produktus par lielisku izvēli tiem, kam ir jutīga āda, kā arī visiem, kas vēlas samazināt smaržvielu un ķīmisko vielu slodzi uz ķermeņa. Vai jūs zinājāt, ka līdz 30% somu ir jutīgi pret aromātu?

#2 Nav tukšu solījumu
Visiem līnijas matu izstrādājumiem ir piešķirta Somijas alerģijas, ādas un astmas federācijas alerģiju etiķete. Alerģijas marķējums ir produkta kvalitātes un uzticamības pierādījums. Tas garantē, ka produkti nesatur šādas sastāvdaļas:

Aromāti
Smaržas
Ēteriskās eļļas
Parasti sensibilizējošas vai kairinošas sastāvdaļas, vai to koncentrācijas
Asteraceae savienojumi
Fenilēndiamīni
Formaldehīds un tā izdalītāji
#3 Nekādu kompromisu
Visbeidzot, matu aromāti, kas nesatur aromātu jutīgai ādai, kam nav nepieciešami kompromisi attiecībā uz kvalitāti! Produktu līnijā Four Reasons No Nothing, jūs varat atrast šampūnus un kondicionierus četriem dažādiem matu tipiem, nodrošinot mitrumu, apjomu vai krāsu aizsardzību vai labojot bojājumus.

Papildus bagātīgi putojošajiem šampūniem un barojošajiem, un spīdumu uzlabojošajiem kondicionieriem produktu klāstā ir arī veidošanas produkti prasīgai lietošanai. Produktu līnijas iepakojums ir tikko pārveidots, un skaistās pudeles un burkas ir elegants papildinājums jebkurai frizētavai. Mitrinošs šampūns un matu kopšanas līdzekļi ir pieejami arī šampūnu staciju izmēros.

#4 Nekas nevajadzīgs
Four Reasons No Nothing iesaiņojums ir izgatavots no cukurniedru plastmasas, kuras pamatā ir bioloģiskā bāze.

Bioloģiskas plastmasas izmantošana samazina atkarību no naftas, un to ražošana izdala mazāk oglekļa dioksīda nekā parastā plastmasa. Arī iepakojums ir pilnībā pārstrādājams. Visi produktu līnijas produkti ir 100% vegāni, kas nozīmē, ka tie nesatur sastāvdaļas, kas balstītas uz dzīvniekiem.

Mēs apsolām, ka mūsu produkti nesatur neko nevajadzīgu, tas attiecas arī uz transportu un citām automašīnām. Four Reasons No Nothing, šampūni un matu kopšanas līdzekļi tiek ražoti Somijā mūsu rūpnīcā, kas izmanto 100% atjaunojamo enerģiju. Produktu līnijas aerosolu produkti, piemēram, matu lakas, tiek ražoti Zviedrijā.

Izdariet izvēli, kas ir piemērota jūsu matiem un videi – sakiet Nē visam nevajadzīgajam.